Ing. Vítězslav Holub | 20. března 2015

Archiv

David Lupač - Nejlepší sportovec Jihlavska 2014

Absolutní mistr světa v kategorii juniorů nad 120 kg

Držitel 3 světových rekordů

Mistr Evropy v kategorii juniorů nad 120 kg

 

to je vizitka vítěze ankety o Nejlepšího sportovce Jihlavska

 

DAVIDA LUPAČE.

 

Tento silák jihlavského klubu Powerlifting jednoznačně zvítězil v anketě, která je každoročně vyhlašována Jihlavskou unií sportu. Na slovanostním galavečeru, který Jihlavská unie sportu spolupořádala společně se statutáním městem Jihlava, Jihlavskými listy a Domem dětí a mládeže, přebral vítěz ocenění z rukou předsedy Jihlavské unie sportu Vítězslava Holuba. Na dalších místěch skončili Vladimír Srb a Tereza Čechová.

 

Novinkou ve vyhlašování byla anketa amatérských sportovců ve sportech, které Jihlavská unie sportu organizuje - lední hokej, tenis a badminton. Za lední hokej převzal cenu kapitán vítězného týmu Blizzard - Kamil Labuta, v tenise se vítězem stal Michal Pešout a v badmintonu Daniel Hercig.

Celým slavnostním večerm provázel přítomné ve vyprodaném sále moderátor Vlastimi Korec. V rámci galavečera také vystoupila taneční skupina Street Busters a Hotch Potch, o hudební vystoupení se postarala Markéta Konvičková a o krásný sportovní zážitek se s diváky podělil Dominik Nekolný ve svém BMX show. Večer provázela příjemná, uvolněná atmosféra, kterou si všichni sportovci užili. No a na závěr patří velká gratulace vítězům.

Partnerské odkazy

Partneři

30.09.2023
Fotbalisté Bystřice nad Pernštejnem mají od minulého týdne nového kouče, prozatím. Rozhodně se ale nejednalo o velkou změnu.
29.09.2023
Poslední čtyři. V každé ze skupin v prvních třídách je po jednom celku, který ještě letos nepoznal radost z vítězství. Všechny hrají o víkendu na…