Ing. Vítězslav Holub | 20. března 2015

Archiv

David Lupač - Nejlepší sportovec Jihlavska 2014

Absolutní mistr světa v kategorii juniorů nad 120 kg

Držitel 3 světových rekordů

Mistr Evropy v kategorii juniorů nad 120 kg

 

to je vizitka vítěze ankety o Nejlepšího sportovce Jihlavska

 

DAVIDA LUPAČE.

 

Tento silák jihlavského klubu Powerlifting jednoznačně zvítězil v anketě, která je každoročně vyhlašována Jihlavskou unií sportu. Na slovanostním galavečeru, který Jihlavská unie sportu spolupořádala společně se statutáním městem Jihlava, Jihlavskými listy a Domem dětí a mládeže, přebral vítěz ocenění z rukou předsedy Jihlavské unie sportu Vítězslava Holuba. Na dalších místěch skončili Vladimír Srb a Tereza Čechová.

 

Novinkou ve vyhlašování byla anketa amatérských sportovců ve sportech, které Jihlavská unie sportu organizuje - lední hokej, tenis a badminton. Za lední hokej převzal cenu kapitán vítězného týmu Blizzard - Kamil Labuta, v tenise se vítězem stal Michal Pešout a v badmintonu Daniel Hercig.

Celým slavnostním večerm provázel přítomné ve vyprodaném sále moderátor Vlastimi Korec. V rámci galavečera také vystoupila taneční skupina Street Busters a Hotch Potch, o hudební vystoupení se postarala Markéta Konvičková a o krásný sportovní zážitek se s diváky podělil Dominik Nekolný ve svém BMX show. Večer provázela příjemná, uvolněná atmosféra, kterou si všichni sportovci užili. No a na závěr patří velká gratulace vítězům.

Partnerské odkazy

Partneři

24.06.2024
Sotva pár dnů po skončení soutěžního ročníku 2023/2024 se fotbalové kluby v moravskoslezské divizi D dozvěděly jízdní řád pro nadcházející sezonu.
24.06.2024
Každé vrcholné klání nejlepších fotbalistů dané doby přináší nové trendy do nejpopulárnějšího sportu světa. Ani letošní mistrovství Evropy není v…