Lukáš Havlíček | 3. září 2010

Archiv

Ing. Holub jednal s předsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR o sportu

Ředitel RS ČSTV Jihlava využil oficiální návštěvy předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR paní Miroslavy Němcové na Vysočině ke schůzce, jejímž hlavním tématem byla diskuse o sportu. Jednalo se především o informativní schůzku, ve které zástupce RS ČSTV Jihlava ing. Holub informoval paní předsedkyni o systému financování sportu. Informoval také o krácení letošní finanční podpory sportovních střešních organizací ze strany Ministerstva financí ČR o 10%. Diskutovali také o situaci, která by nastala, kdyby dotace "Podpora zastřešujících občanských sdružení působících v oblasti českého sportu a tělovýchovy" byla vyškrtnuta ze státního rozpočtu pro rok 2011. Paní předsedkyně prezentované informace vzala na vědomí s tím, že o dalším aktuálním vývoji této problematiky bude ještě diskutovat s předsedou ČSTV panem Kořanem v nejbližším možném termínu.

Partnerské odkazy

Partneři

18.05.2024
Už jen pět kol zbývá do konce fotbalových soutěží. Emoce budí přetahované o vedoucí pozice v jednotlivých třídách. Atraktivní duel se v přeboru…
18.05.2024
Jednoznačným tahákem 24. kola krajského přeboru Vysočiny bude sobotní souboj mezi fotbalisty čtvrté Kamenice nad Lipou a druhé Chotěboře.