Lukáš Havlíček | 8. dubna 2010

Archiv

Okresní svaz ledního hokeje bilancoval uplynulou sezónu 2009-2010

Salónek restaurace Dělnický dům byl svědkem slavnostních chvil okresního hokeje. Okresní svaz ledního hokeje bilancoval sezónu 2009-2010. Přítomni byli zástupci klubů, hrajících okresní soutěž nazývanou Jihlavská hokejová liga. V úvodu jednání předseda OSLH Jihlava Jiří Hájek zhodnotil uplynulou sezónu, v níž bylo odehráno 110 utkání. V další části jednání se dostali ke slovu zástupci klubů, kteří také přispěli svým slovem k hodnocení soutěže. Vzácným hostem jednání byl předseda Krajského svazu ledního hokeje Vysočina Bedřich Ščerban, který seznámil přítomné s obnovením krajské soutěže mužů na Vysočině od soutěžního ročníku 2010-2011. Nabídl možnost přihlášení se mužstev do této obnovované soutěže.

Další část byla slavnostní, neboť bylo vyhlášeno celkové umístění týmů, vyhlášen vítěz soutěže slušnosti a vítězové dovednostních soutěží - nejlepší střelec soutěže a nejproduktivnější hráč soutěže.

Vítězem Jihlavské hokejové ligy se stal tým HAS Jihlava

na druhém místě skončil Sokol Brtnice a na třetím místě HC Chvojkovice Brod

Vítězem soutěže slušnosti se stal tým FAN CLUB DUKLA JIHLAVA

Vítězem obou dovednostních soutěží tzn. nejlepší střelec (39 branek) a nejproduktivnější hráč (79 bodů) se stal DALIBOR VANTUCH

ocenění pro vítězný tým si převzal kapitán týmu HAS Jihlava Petr Okáč - vlevo, uprostřed předseda OSLH Jihlava Jiří Hájek a vpravo předseda KSLH Vysočina Bedřich Ščerban

na fotografiích přebrali ocenění Josef Frolda (Sokol Brtnice)

na fotografiích přebrali ocenění Erik Feldman (HC Chvojkovice Brod)

ocenění pro vítězný tým si převzal kapitán týmu FAN CLUB DUKLA Jihlava Dušan Vrbecký - vlevo

za omluveného Dalibora Vantuch převzal ocenění kapitán HASu Jihlava Petr Okáč

Partnerské odkazy

Partneři

27.04.2024
Fotbaloví fanoušci se v sobotu a v neděli mohou vypravit na již jedenadvacáté kolo krajských fotbalových soutěží. Hodně vřít budou spodní vody v B…
27.04.2024
Další várku zápasů nabídnou o víkendu okresní přebory. Nejzajímavější souboj uvidí patrně Herálec na Havlíčkobrodsku. Místní lídr v minulém kole…