Lukáš Havlíček | 24. září 2010

Archiv

Prezentace "neprofesionálního" sportu ve městě Jihlava

Odbor školství, kultury a tělovýchovy magistrátu města Jihlavy ve spolupráci se Sdružením sportovních organizací města Jihlavy zorganizoval pro radní, zastupitele, členy Komise pro sport, tělovýchovu a volný čas Rady města Jihlavy a zástupce médií prezentaci neprofesionálního sportu ve městě Jihlava. Při dvouhodinové prezentaci představitelé velkých sportovních organizací prezentovali své sportovní kluby, aktivity, které organizují a představili sportovní infrastrukturu ve městě Jihlava. Prezentaci zahájil primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal. Program moderoval zástupce jihlavského plaveckého klubu AXIS Petr Ryška. V závěru prezentace byl prostor i pro diskusi nejen ze strany zastupitelů, ale především ze strany médií.

Zahájení prezentace provedl primátor města Jihlava Jaroslav Vymazal

Zahájení prezentace provedl primátor města Jihlava Jaroslav Vymazal

Petr Ryška - moderátor prezentace

Petr Ryška - moderátor prezentace

Ukázka prezentace

Ukázka prezentace

Partnerské odkazy

Partneři

30.09.2023
Fotbalisté Bystřice nad Pernštejnem mají od minulého týdne nového kouče, prozatím. Rozhodně se ale nejednalo o velkou změnu.
29.09.2023
Poslední čtyři. V každé ze skupin v prvních třídách je po jednom celku, který ještě letos nepoznal radost z vítězství. Všechny hrají o víkendu na…