Ing. Vítězslav Holub | 23. dubna 2015

Archiv

Setkání spolků a neziskových organizací

Čtvrteční odpoledne bylo věnováno diskusi spolků a neziskových organizací s vedením města Jihlava o jejich činnosti. Přítomen byl primátor města pan Chloupek, náměstci Jaroslav Vymazal a Jaromír Kalina a Milan Kolář, který celou akci uváděl a moderoval. Jihlavskou unii sportu zastupoval její předseda Vítězslav Holub. V rámci svého krátké vystoupení seznámil přítomné s činností Jihlavské unie sportu a to jak směrem k poskytování služeb dobrovolným funkcionářům tělovýchovných jednot a sportonvích klubů, tak směrem k širové sportovní veřejnosti organizováním amatérských sportovních soutěží.

Konkrétním výstupem tohoto setkání je připravovaná spolupráce a dohoda mezi Jihlavskou unií sportu a místní organizací Svazu důchodců Jihlava na realizaci projektu Sportovní den seniorů, který by se mohl uskutečnít v podzimních měsících tohoto roku.

 

Partnerské odkazy

Partneři

13.04.2024
Aktuálně nejlepší šestice fotbalových klubů v elitní krajské soutěži na Vysočině si to rozdá ve třech vzájemných duelech.
13.04.2024
Několik taháků chystá pro fotbalové fajnšmekry druhý dubnový víkend. V krajském přeboru přivítá třetí Chotěboř vedoucí Okříšky, na které ztrácí tři…